Dokončení knihy

Úspěšně jsme dokončili publikaci o Jeseníkách a předali tisková data do tiskárny. Po náročných týdnech příprav, konzultací a korektur jsme docílili finální podoby knihy, z níž máme opravdu radost! Je nadupaná mnohem víc, než se očekávalo a mnoho informací bylo objevných i pro nás. Můžete se tak těšit nejen na komplexní vhled do krajiny Jeseníků, ale také parádní autentické obrazové materiály. Teď snad vše dobře dopadne i při tisku a na přelomu listopadu a prosince očekávejte doma zásilku od Ježíška.

rect3298

Co se financování knihy týče, jsme moc rádi, že jste nás podpořili, děkujeme za Vaší důvěru. Z celkových nákladů na celý projekt se nám podařilo sehnat asi polovinu - ať už prostřednictvím crowdfoundingu nebo od partnerů publikace. Zbytek na honoráře a část tisku se půjčilo. Velké projekty očividně žádají větší nároky na prostředky. Věříme, že se brzy podaří srovnat manko a postupně plnit fond na drobné opravy a úpravy v rámci Jeseníků. Budeme rádi, když nám začnete posílat své tipy. Nejzajímavější z nich pak na sociálních sítích zmíníme a budete moci hlasovat o tom, který prvek tak společně jako první zvelebíme.

Příjemný podzim,
tým Čti Jeseníky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení