Proč je důležité míti Rychleby

Každý nadšenec, turista nebo jen náhodný kolemjdoucí, jenž nahlédl do knihy Čti Jeseníky, ví, že je trochu bláznivá. Ale také hravá a jistým způsobem osvěžující, ačkoliv se zabývá dobami dávno minulými. 

image3343-8

Zapomenutá romantika pohraničí

Je to jistě právě kus romantiky a závan dobrodružství, přitahující většinu z vás. U především obrazové publikace jsou to však také autentické obrázky a líbivé fotografie magnetizující oči a popuzující nenechavé ruce k listování, ale… 

 

…ne všechno, co na konci vypadá uceleně, krásně a suverénně, je takové od počátku. Unikátní projekty žádají hlavně odhodlání a víru v kvalitní věc – v našem případě to byla předchozí publikace Čti Jeseníky a právě se rodící kniha Čti Rychleby a Králický Sněžník. A to nikdy nelze zvládnout v pár lidech. Kniha, je-li určena širšímu spektru obecenstva, je právě o těchto lidech: tedy i o vás!

Krajina pro lidi, lidi pro krajinu

Podobně jako minulý rok nám jde především o krajinu. Kniha, jakkoliv bude nadupaná a kvalitní, nikdy nenahradí samotné propojení člověka a hor, k němuž bychom rádi, aby co nejcitlivěji docházelo. Chceme proto opět diskutovat o tom, kam v našich horách směřujeme a co pro ně můžeme udělat – nejen slovem, ale i skutečnými činy. 

 

Volné pokračování projektu v podobě novinky Čti Rychleby a Králický Sněžník má tedy za cíl především tvořit. A to opět, bez vás, horských nadšenců, milovníků hor a patriotů nepůjde!

image3376

 

Dárek od srdce 

Náš tým je odhodlaný dotáhnout do zdárného konce další důležitý krok. Pokud jste s námi na jedné lodi, jistě najdete způsob, jak nám pomoci. To, aby kniha skutečně fyzicky ležela u vás na stole a byla opět studnicí radosti a zajímavých tipů, je otázkou přímé podpory. 

 

Ačkoliv mnozí z vás budou řešit vánoční dárky až měsíc před Vánoci, vězte, že bez toho, aby se vznik knihy podpořil již teď, to za půl roku nepůjde. Myslete na to, i když je za oknem červen. Přidáte se k odvážlivcům, kterým na našich horách záleží? Stačí kliknout sem a vybrat si svou krásnou odměnu. 

 

Děkujeme!

 

Tým Čti Rychleby a Králický Sněžník  

donio.cz/cti-rychleby-a-kralicky-sneznik

 

image3326

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení