Proč je důležité míti Rychleby

Každý nadšenec, turista nebo jen náhodný kolemjdoucí, jenž nahlédl do knihy Čti Jeseníky, ví, že je trochu bláznivá. Ale také hravá a jistým způsobem osvěžující, ačkoliv se zabývá dobami dávno minulými. 

image3343-8

Zapomenutá romantika pohraničí

Je to jistě právě kus romantiky a závan dobrodružství, přitahující většinu z vás. U především obrazové publikace jsou to však také autentické obrázky a líbivé fotografie magnetizující oči a popuzující nenechavé ruce k listování, ale… 

 

…ne všechno, co na konci vypadá uceleně, krásně a suverénně, je takové od počátku. Unikátní projekty žádají hlavně odhodlání a víru v kvalitní věc – v našem případě to byla předchozí publikace Čti Jeseníky a právě se rodící kniha Čti Rychleby a Králický Sněžník. A to nikdy nelze zvládnout v pár lidech. Kniha, je-li určena širšímu spektru obecenstva, je právě o těchto lidech: tedy i o vás!

Krajina pro lidi, lidi pro krajinu

Podobně jako minulý rok nám jde především o krajinu. Kniha, jakkoliv bude nadupaná a kvalitní, nikdy nenahradí samotné propojení člověka a hor, k němuž bychom rádi, aby co nejcitlivěji docházelo. Chceme proto opět diskutovat o tom, kam v našich horách směřujeme a co pro ně můžeme udělat – nejen slovem, ale i skutečnými činy. 

 

Volné pokračování projektu v podobě novinky Čti Rychleby a Králický Sněžník má tedy za cíl především tvořit. A to opět, bez vás, horských nadšenců, milovníků hor a patriotů nepůjde!

image3376

 

Dárek od srdce 

Náš tým je odhodlaný dotáhnout do zdárného konce další důležitý krok. Pokud jste s námi na jedné lodi, jistě najdete způsob, jak nám pomoci. To, aby kniha skutečně fyzicky ležela u vás na stole a byla opět studnicí radosti a zajímavých tipů, je otázkou přímé podpory. 

 

Ačkoliv mnozí z vás budou řešit vánoční dárky až měsíc před Vánoci, vězte, že bez toho, aby se vznik knihy podpořil již teď, to za půl roku nepůjde. Myslete na to, i když je za oknem červen. Přidáte se k odvážlivcům, kterým na našich horách záleží? Stačí kliknout sem a vybrat si svou krásnou odměnu. 

 

Děkujeme!

 

Tým Čti Rychleby a Králický Sněžník  

donio.cz/cti-rychleby-a-kralicky-sneznik

 

image3326

Zpět do obchodu