Sbírka na novou knihu!

Věříme, že vás předchozí dvě knihy o jesenických a rychlebských horách nejen zaujaly, ale i inspirovaly k objevovaní nových zákoutí. Další připravovaná kniha si nastavuje laťku ještě o trochu výše. Rádi bychom vám přiblížili Osoblažsko - jeden z nejvíce opomenutých regionů naší republiky. Počáteční nápad však provázela určitá nejistota - přeci jen o té oblasti nebyla dosud vydaná ucelená publikace ani za Němců. Přesto jsme to riskli a pustili se před rokem do práce a shánění materiálů... Nakonec to vypadá, že se ale máte na co těšit - ostatně v příloze naleznete několik náhledů.

 

 

Samotný region bývalé moravské enklávy jsme rozšířili také o nejbližší hory - Góry Opawskie, včetně okolí Prudniku, a také o údolí Zlaté Opavy, tedy Albrechticka. Na rozdíl od přechozích knih sice budeme věnovat více obcím a jejích bezprostřednímu okolí, ale přesto zde kromě různých zajímavostí naleznete nakonec mnohem více klidu, než právě na hřebenech jesenických hor. 

 

                 01oso

 

Vznik publikace můžete podpořit jejím předplacením ve sbírce na Donio zde. Budeme také rádi za sdílení této informace, ale také i vaší zpětnou vazbu jak se vám projekt nebo náhledy líbí. Předem děkujeme za podporu!

 

03oso

Zpět do obchodu