Co se čtenářům líbí na publikaci Čti Jeseníky?

Protože je nová publikace Čti Jeseníky určena především příznivcům jesenických hor a mládeži, můžete nahlédnout do několika mailových recenzí, které nám byly zaslány. Našim primárním účelem bylo vzbudit především radost:

Moc děkuji za super knížku, kterou jsem dnes obdržela. Předčila moje očekávání, pod stromečkem synovi a nejen jemu udělá velkou radost. Je to super počtení, opravdu se vám práce podařila na jedničku s hvězdičkou ???? Děkuji a pokud se pustíte do další takto zajímavé práce, jsem váš fanda. Lenka F.

 

 

 

 Moc Vám děkuji za Vaši knihu, je to prostě paráda, tak nádhernou knihu jsem dlouho neviděla, je zážitek v ní listovat. Jsem moc ráda, že jsem knihu objevila. Přeji Vám, hodně zdraví a spoustu dalších knih. Jana K.

Kniha je také o určité hravosti a jsme rádi i že i Vy jste si všimli, že nás práce bavila:

Včera mi byl doručen avizovaný balík s knihami. Právě jsem se chystal do firmy, tak jsem jednu knihu vzal bratrovi. Kniha se nám hodně líbí - děkujeme! Na první pohled mě překvapil její velký formát. Námětu jste se zmocnili s neotřelým hravým přístupem, kdy text provokuje obraz a naopak. Je evidentní, že jste se při práci sami bavili. Myslím, že jste se trefili do měnících se schopností současné společnosti přijímat tištěné sdělení ( - hodně poutavých obrázků; kratší výstižné texty; využití koláží s nádechem komiksu vyvolávajících úsměv, který přetrvává i po zavření knihy). Zkrátka, dílo se Vám podařilo! Emil a Zdenek

Pokud ještě stále přemýšlíte nad autentickým dárkem z blízkých hor, tak je kniha volbou, kde nešlápnete vedle:

Dnes jsem si vyzvedla knihu a musím vám napsat, že je naprosto skvělá! Mám ji pro manžela jako dárek pod stromeček a určitě ho moc potěší! Nádherná grafika, vtipné detaily, je promyšlená, obsahuje zajímavé informace…a to jsem ji jen proletěla..jsem opravdu nadšená! Děkuji za takový počin a přeji další spokojené kupující! Iveta M.

Příjemné zážitky s knihou i Vám!

 

Zpět do obchodu